Zubní implantáty jsou základem pěkného úsměvu

Ne každý může oslnit pěkným úsměvem. Stav chrupu některých jedinců je skutečně příšerný. Nejběžnějšími příčinami jsou nedostatečná zubní hygiena nebo úraz, při němž došlo k poškození zubů. Zdravý chrup je předpokladem bezchybné výslovnosti, zajišťuje bezproblémové kousání a žvýkání a v neposlední řadě plní estetickou funkci, jelikož pěkný úsměv je naší vizitkou.

Patříte-li mezi jedince, kteří svým úsměvem neoslní a chcete-li si nechat pomoci i s jinými dentálními potížemi, tak to se určitě neobejdete bez zubního lékaře, jež poskytne Vašemu chrupu maximální péči. Moderní bezbolestnou péči o zuby Vám nabízí zubní lékař Mazur & Pšeničný – zubní implantáty Praha. Implantáty rekonstrukce náhrady snímatelné protéza

Zubní lékař Mazur & Pšeničný

Zubař Mazur & Pšeničný se zabývá těmito obory zubního lékařství:

• MUDr. Zbyněk Mazur (chirurgie, implantologie, komplikované rekonstrukce mezičelistních vztahů)
• MUDr. Martin Pšeničný (estetická a mikroskopická stomatologie, endodoncie)
• MDDr. Kristina Vernerová (protetika, parodontologie Praha, pedostomatologie)

Zubní implantáty

Chybějící zub či více zubů např. po úrazu je obvykle nahrazováno zubními náhradami, tj. korunkami nebo můstky. Neléčená paradentóza a nedostatečná zubní hygiena vede často k vypadání většiny zubů či nutné extrakci a následné aplikaci fixní nebo snímatelné zubní náhrady na bezzubé čelisti. A jak se zubní náhrady upevňují? Zubní náhrady jsou neseny titanovými šroubovitými pilíři, tzv. zubními implantáty.

Zubní implantát nahrazuje kořen chybějícího zubu, je základem dlouhodobého upevnění korunky nebo můstku a dokonce dokonale ukotvuje některé typy fixních a snímatelných zubních náhrad, jež nejsou z úst uvolňovány mluvením a žvýkáním.

Zubní implantát je operované osobě v lokálním umrtvení vpraven do navrtaného místa v kosti v oblasti odstraněných zubních kořenů. Dále je v operační lokalitě proveden otisk prostřednictvím otiskovací hmoty, jež je podstatným vzorem pro výrobu korunky nebo můstku.