Vivienparfum.cz – parfémy, kosmetika, léčivé masti a oleje

Každá žena i muž chtějí být dlouho mladí a atraktivní pro své okolí. Základem je dostatečná péče o pokožku celého těla, včetně pleti, pokožky hlavy, rukou a nohou. Pleť je denodenně ohrožována přírodními živly jako slunečním zářením, vodou, větrem a mrazem, a proto ji musíme pečlivě ošetřovat tomu odpovídající kosmetikou. Vhodná kosmetika dokáže kouzlit a je schopna skrýt nebo vyléčit určité vady a nedokonalosti naší pokožky jako jsou pupínky, vřídky, uhry, skvrnky, žilky, jizvy, kožní vrozená vada tzv. oheň, ekzémy a jiné nedokonalosti naší pokožky ztrpčujíc nám život.

Kompletní sortiment levných a kvalitních kosmetických přípravků a parfémů vlastní výroby nabízí internetový obchod Vivien cosmetics s odkazem na www.vivienparfum.cz. Tento prodejce Vám garantuje kosmetické produkty za velmi atraktivní slevy (20% – 30% sleva pro registrované zákazníky + 5% sleva pÅ™i objednávce pÅ™es internet). Nabízené zboží je rozdÄ›leno do kategorií parfémy, dekorativní kosmetika, kosmetika koupelová, kosmetika masážní, kosmetika opalovací, kosmetika po opalování, dÄ›tská kosmetika, kosmetika pro muže, kosmetika pro sport, léčivé masti a masážní oleje, péče o nohy, péče o oční okolí, péče o pleÅ¥, péče o rty, péče o ruce a nehty, péče o tÄ›lo, péče o vlasy, péče o zubní hygienu, pomůcky k prodeji, pro pedikérky a manikérky, problematické partie, dárkové pÅ™edmÄ›ty a dárkové sady.

Parfémy Vivien Cosmetics pro muže, ženy i unisexové obsahují 15 – 20% parfémových silic a tím je docíleno stability parfému. Tyto parfémy jsou rozdÄ›leny do 5 Å™ad: Exclusive line – pro ženy, Glamour – pro ženy, Limited edition – unisexové, Silver line – pro muže a RAF – pro muže.

Z kosmetických přípravků Vás určitě zaujmou masážní oleje a léčivé masti. Jednou z léčivých mastí je hadí mast, která pomáhá při problémech a onemocněních pohybového aparátu, urychluje hojení povrchových poranění kůže, účinně vyhlazuje mimické vrásky, pomáhá zmírňovat projevy různých kožních onemocnění, působí proti oparu a pomáhá proti křečovým žilám, hemoroidům a nehojícím se ranám. Za zmínku stojí také balsam kaštan koňský obsahujíc 23 léčivých bylin, které přinášejí úlevu při revmatismu a zánětu žil, artritidě a bolestech kloubů, namožení svalů a páteře a pocitu těžkých nohou a bolavého svalstva.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *