Krabičková dieta je řešením redukce nadváhy

Hledáte pohodlné a efektivní řešení, které Vám pomůže s redukcí Vaší nadváhy či Vám vaši tělesnou hmotnost udrží v optimální rovnováze? Vyzkoušejte krabičkovou dietu.

Krabičková dieta je zárukou chutné, absolutně vyvážené dietní stravy obsahujíc velmi chutná a zdravá jídla ve formě snídaně, dopolední svačiny, obědu, odpolední svačiny a večeře, jež zajišťují pohodlné hubnutí. Perfektně vyvážený jídelníček sestavuje a nad výběrem těch nejkvalitnějších potravin dohlíží výživový specialista.

Výrobou produktů zdravé a vyvážené krabičkové diety se zabývá společnost LUMA GROUP s.r.o. s pobočkami v Praze, Říčanech, Kladně a Plzni. Krabičková dieta této společnosti zahrnuje programy Hubnu žena, Hubnu muž, Žiju zdravě žena a Žiju zdravě muž. Veškeré jejich produkty najdete na webových stránkách dietavkrabicce.cz.

Před zakoupením daného programu je vhodné objednat se k výživovému poradci, jež Vám na základě vašich stávajících stravovacích návyků doporučí vhodný program.

Krabičková dieta Vám vyřeší spoustu starostí. Ušetří Vám čas od nakupování potravin, vaření, věčného počítání kalorií a dopřeje Vám zdravý jídelníček a zdravé hubnutí bez JOJO efektu. Přípravou čerstvých jídel ze sezónních surovin již od 250,-Kč za 5 chodů je pověřen šéfkuchař Jan Váňa – mistr kuchař ve svém oboru – oceněný několika cenami.

Denní přísun kalorií při redukčním stravování představuje v programu Hubnu žena 5.000 kJ a v programu Hubnu muž 7.000 kJ. Průměrný váhový úbytek klientů bývá při měsíční kůře 5-7 kg. Váhu si můžete samozřejmě udržovat i po uspokojivém zhubnutí. K tomu slouží programy Žiju zdravě žena s energetickou hodnotou jídel 8.000 kJ a Žiju zdravě muž s energetickou hodnotou 10.000 kJ.

Přednostmi společnosti LUMA GROUP s.r.o. je členství v Alianci výživových poradců, garance nutričních hodnot nabízených jídel, 100% záruka vrácení peněz a možnost plateb stravenkami Sodexo, Ticket Restaurant a Le Chéque Déjeuner.