Konec věčného počítání kalorií. Je tu krabičková dieta.

Krabičková dieta

Hledáte účinné řešení, jak redukovat svoji nadváhu a zároveň udržet tělesnou hmotnost v optimální rovnováze? Nebaví Vás věčné bezradné bloudění mezi regály a počítání kalorií potravin? Vyzkoušejte krabičkovou dietu.

Krabičková dieta je speciální nutriční program určený ke snižování nadváhy a udržení váhy v optimální rovnováze. Zpravidla se skládá z 5 zdravých, čerstvých a chutných jídel denně (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře) s individuálním počtem kalorií dle potřeby hubnoucí ženy či muže. Jednotlivé porce se konzumují po 3-4 hodinách. krabickova-dieta

LUMA GROUP s.r.o.

Zdravou, vyváženou, účinnou a chutnou krabičkovou dietu, jež je připravována výživovými specialisty, nabízí společnost LUMA GROUP s.r.o. s 11 pobočkami v Praze a 1 v Říčanech. Krabičkovou dietu lze po konzultaci s výživovým poradcem, který nám doporučí optimální řešení toho, jak zhubnout, zajistit na jednotlivých pobočkách nebo z pohodlí našeho domova prostřednictvím jednoduchého online objednávkového formuláře na webových stránkách dietavkrabicce.cz.

Krabičková dieta Praha zahrnuje 4 programy, a to HUBNU žena, HUBNU muž, ŽIJU ZDRAVĚ žena a ŽIJU ZDRAVĚ muž. Programy HUBNU představují zdravé hubnutí bez jo-jo efektu. Úbytek tělesné váhy je individuální. Průměrný váhový úbytek klientů programů HUBNU se při měsíční kůře pohybuje mezi 5-7 kg. Optimální hmotnost po absolvování programů HUBNU je potřeba udržovat a k tomu jsou určeny programy ŽIJU ZDRAVĚ. krabickova-dieta-praha

Po zapojení do programů hubnutí můžete plně využívat zákaznický systém. Za pomoci zákaznického systému je možné zajistit:

• volba či zrušení jednotlivých dnů odběru krabičkové diety
• změna odběrného místa v jednotlivých dnech vyzvedávání krabičkové diety
• změna času doručení v jednotlivých dnech dovážení krabičkové diety
• změna adresy doručení dovozu krabičkové diety
• kombinace osobního odběru a dovozu krabičkové diety
• změna počtu objednaných jídel na jednotlivé dny

Přednostmi společnosti LUMA GROUP s.r.o. jsou držení certifikátu HACCP (zaručení bezpečnosti a vysoká kvalita programů ve všech fázích manipulace s pokrmy, surovinami, skladováním a distribucí), členství v Alianci výživových poradců, garance nutričních hodnot nabízených jídel a v neposlední řadě možnost plateb stravenkami Sodexo, Ticket Restaurant a Le Chéque Déjeuner.