Kompletní dentální péče na Praze 9

Většina z nás se křižuje, pokud musíme navštívit zubního lékaře, jelikož od něho očekáváme způsobení nepříjemné bolesti, jež by mohla souviset s danými zákroky. Nejčastějšími zubními zákroky jsou odstranění zubního kamene či zubního kazu, léčba paradentózy a aplikace zubních implantátů.

Dental Partners

Léčbou parodontitidy, odstraněním zubního kamene či zubního kazu a aplikací zubních implantátů se zabývá zubní ordinace Praha 9 Dental Partners, jež se nachází v blízkosti stanice Českomoravská a mimo jiné Vám nabízí moderní bezbolestnou a co nejlepší péči o Váš chrup, komfort, kvalitu a individuální přístup v maximálním pohodlí. Veškeré nabízené služby provádí spolehlivý a časově flexibilní kolektiv za pomoci nejmodernějších diagnostických postupů a vybavení (např. OPG – velký panoramatický rentgen).

V případě jakéholiv dotazu se můžete informovat na telefonním čísle 773 453 803, a to v ordinačních hodinách Po-Pá: 8:00 – 20:00, So-Ne: dle domluvy nebo můžete využít kontaktní formulář, do kterého vyplníte Vaše jméno, e-mailový kontakt, telefonní kontakt, předmět kontaktu (dotaz či připomínka, objednání k vyšetření) a preferovaný čas návštěvy.

Parkovat lze přímo před ordinací (vhodné pro držitele parkovacích karet MČ Praha 9) nebo v obchodním centru Harfa, jež je pouhých 5 minut chůze od ordinace.

Služby Dental Partners

● léčení zubů a dásní (zubní kaz, váček, léčba paradentózy, zánět dásní, krvácení dásní, aj.)
● implantologie (implantologické konzultace, kvalitní izraelské zubní implantáty)
● chirurgie (bezbolestná extrakce osmiček, bezbolestná extrakce zubů)
● prevence (dentální hygiena, air-flow, bělení zubů, instruktáž čištění zubů)
● konzultace
● protetika (metalokeramické a celokeramické korunky, fazety, můstky, aj.)
● konzervativní ošetření (bílé plomby – výplně, čištění kanálků, léčba váčků, aj.)

Každý pacient je od zubaře vždy plně informován o plánovaných zákrocích a jejich finanční náročnosti.