Jaké opalovací mléko je vhodné pro atopiky?

Tělová kosmetika

Jelikož je naše pokožka hodně zatěžována např. slunečním zářením, kyselým deštěm, mrazem a jinými nepříznivými vlivy počasí, tak je ji potřeba důkladně ošetřovat a chránit, a to pomocí tělové kosmetiky. Na našem trhu je k dispozici klasická, přírodní a BIO kosmetika a a kosmetické přípravky, ze kterých si určitě vybere každý vhodný produkt jak pro citlivou dětskou pokožku, tak pro problematickou pokožku s akné, ekzémy a lupénkou. Máte-li suchou, ekzematickou či atopickou pokožku, tak Vám doporučuji vyzkoušet kvalitní, spolehlivou a účinnou tělovou kosmetiku značky Protopan.

Herbo Medica s.r.o.

Širokou nabídku sortimentu kvalitní, spolehlivé a účinné tělové kosmetiky a doplňků stravy značky Protopan Vám nabízí spolehlivý prodejce Herbo Medica s.r.o. s pobočkou v Plzni a současně provozující internetový obchod protopan. V nabídce této firmy najdete Protopan BOX 5 v 1, Omega 3&6 (doplněk stravy s obsahem oleje z hadince jitrocelového), Probiotika + inulin (doplněk stravy s obsahem odolných živých kultur Bacillus clausii, Lactobacillus fermentum a Lactobacillus rhamnosus), pH balance (doplněk stravy určený k udržení optimálního pH organismu), promašťovací opalovací krém, promašťovací mléko a novinku na trhu Protopan Sun Protect.

Protopan Sun Protect

Protopan Sun Protect je rychle vstřebávající se opalovací mléko vhodné pro děti i dospělé, jež představuje ideální prostředek chránící suchou pokožku se sklonem ke svědění a šupinatění před nepříjemnými účinky slunečního záření. Mezi jeho hlavní složku patří panthenol, který pokožku vyživuje a zároveň příjemně zvláčňuje. Účinnost a ochranu před UVA i UVB zářením bez potřeby zvýšené hustoty krému zaručuje kombinace filtrů.

Protopan Sun Protect se aplikuje k ochraně pokožky před slunečním zářením, při potřebě promaštění suché pokožky v letních měsících a při běžných projevech psoriatické, atopické a ekzematické kůže.

Jeho vývojem a testováním se zabývá jedinec, jehož samotného atopický ekzém trápí.

Neobsahuje parfemační složky, a proto se nemusíte bát žádné alergické reakce na Vaší pokožce.