Jak spravit barvou poškozené vlasy

Již od mládí jsem trpěla kvůli svým vlasům. Moje barva, mokrá sláma, byla k ničemu, a já se strašně moc těšila na den, kdy si budu moci svoje vlasy obarvit. Vybrala jsem si barvu, která se mi líbila, a těšila jsem se na změnu, Změna opravdu přišla, a nejen co se týká mojí barvy. S barvou vlasů jsem byla spokojená, horší to bylo ale s kvalitou. A protože jsem tehdy nosila velmi dlouhé vlasy, bylo to znát o to víc. Vlasy se totiž barvením dost poničily. Časem mě začaly trápit i roztřepené konečky, které jsem do té chvíle zvládala hlídat. Po barvení ale moje vlasy zhrubly a staly se tvrdšími. Časem jsem se naučila používat vlasovou kosmetiku, která mi vlasy pomáhala ochraňovat a zároveň zjemňovat. V současnosti používám šampon Expert Vitamino Color, který dodává mým vlasům lesk. Zároveň pomáhá chránit vlasy a barvu na nich, ta se tak rychle nesmývá a vydrží delší dobu. Navíc jsou moje vlasy pružnější, lesklejší a vypadají zdravě. Díky speciálním složkám, které šampon obsahuje, jsou vlasy potažené filmem, který vlasy i barvu na nich chrání, který vlasům dodává zdravější vzhled a zvyšuje jejich kvalitu. Vlasy jsou pružné, lesklé a velmi přirozené. Navíc tento šampon zjemňuje i vlasy poničené barvením. Kromě šamponu jsem začala používat i různé kondicionéry a občas i balzámy, které vlasy vyhladí a poskytnou jim potřebnou hebkost a odolnost. Používám hladké různé bezoplachové péče na vlasy, což jsou spreje, které lze po umytí vlasů aplikovat na vlasy a oni jsou jemnější a chráněnější. Tak moje vlasy vypadají zdravě a přesto silně. Barva daleko déle vydrží, a tak si nemusím dávat barvu na vlasy tak často. Mnoho žen trápí špatná kvalita vlasů, a tak používají různé šampony, krémy, balzámy a další vlasovou kosmetiku.

Kromě vlasové kosmetiky ale spousta žen našla v řadě L´Oréal i skvělá pleťová a tělová mléka, pleťové vody, čistící mléka, ale i denní nebo noční krémy, krém na oční partie, ale i perfektní make-up. Většina žen kosmetiku na obličej používá, a spousta z nich se s kosmetikou seznamuje už kolem 15 roku života. Nabídka dokonalých make-upů, ale i korektorů, řasenek, pudrů, rtěnek, očních stínů a mnoho dalších, kvalitních výrobků si získala značka LÓréal mnoho příznivců na celém světě.

1 komentář

  • Ahoj chtěla bych se zeptat.
    Mám hrozně spálené vlasy, kvůli každodennímu žehlení, jsou vlasy roztřepené spálené. Stříhám je pravidelně každý měsíc, ale teď je mám už natolik krátké, že to nepůjde už takhle nadále. Dva roky zpět jsem měla vlasy do pasu, teď je nemám ani k ramenou, prosím nevíte nějakou radu aby mi začali zase růst? A aby se i ty konečky nějak spravily? Děkuji