Jak na efektivní bělení zubů doma?

Přejete si získat nový bělejší úsměv, jež rozjasní Vaši tvář a zvedne Vám sebevědomí, a to bez asistence zubního lékaře? Doporučuji Vám zakoupit si kvalitní, bezpečné a účinné výrobky na bělení zubů doma.

BeconfiDent Czech s.r.o.

Kvalitní, spolehlivé, bezpečné a efektivní výrobky na bělení zubů Vám nabízí spolehlivý prodejce společnost BeconfiDent Czech s.r.o. s pobočkou v Brně a současně provozující internetový obchod beconfiDent. V nabídce této firmy y najdete jednotlivé výrobky nebo kompletní sady bělících produktů (BeconfiDent Dual Foam, Supersmile zubní pasty, bělící zubní nitě aj.), bělící pera, bělící gely (náplně), zubní lesky a zubní dlahy (pomáhají při bruxismu).

Bruxismus

Nejste-li po vyspání odpočatí, bolívá-li Vás hlava, čelisti či čelistní kloub nebo trpíte-li přecitlivělostí zubů na kyselé a horké, tak jednou z příčin může být onemocnění zubů, tzv. bruxismus. Projevuje se intenzivním skřípáním a cvakáním zubů především během spánku, jež vede k mechanickému opotřebování zubů až k poničení čelistního kloubu. Pacienti trpící bruxismem o tomto problému často ani nevědí. Zpravidla je vyvoláván stresem nebo úzkostí.

Léčba probíhá mechanicky (vkládáním umělohmotných mezizubních dlah) nebo prostřednictvím léků uvolňujících svalstvo.

BeconfiDent bělení zubů a pero na bělení zubů

BeconfiDent bělení zubů zcela bez peroxidu a tak maximálně šetrné k Vaším zubům a dásním představuje efektivní citlivou kůru s čerstvou mátovou příchutí, jež účinně, rychle, bezpečně a v klidu domova odstraňuje nežádoucí zabarvení. Obsahuje Aloe Vera, výtažek z granátového jablka a heřmánku a fluorid (zpevňuje zubní sklovinu a chrání ji před zubními kazy).

Výhodné balení BeconfiDent bělení zubů a BeconfiDent bělící pero obsahuje bělící gel bez peroxidu 10 ml s melounovou příchutí (pro až 30 bělení), 2 + 1 zákusník zdarma, návod pro bělení, průvodce odstíny zubů a bělící pero.

Bělící pero rovnoměrně roztírá bělící gel na zubech, který poté okamžitě účinkuje.

Dodací lhůta je do druhého dne s poštovným zdarma.