Doplněk stravy CLINICAL hair-care představuje účinnou vlasovou výživu

Nacházíte ve svém hřebenu či kartáči po česání velké množství svých vlasů? Zvýšené vypadávání vlasů rozhodně nepodceňujte. Přirozené je zvýšené vypadávání vlasů zpravidla v jarních a podzimních měsících, určitou dobu po porodu žen a činností pohlavních hormónů androgenů u mužů. Na tyto přirozené důvody vypadávání vlasů nemůžeme spoléhat vždy. Zvýšené vypadávání vlasů má často vážné příčiny, a to stres, celkové vyčerpání organismu, nedostatečné zásobení vlasových váčků krví s živinami (tj. poruchy mikrocirkulace) a v neposlední řadě příjem nezdravé stravy.

Jak se tedy vyvarovat zvýšenému až nevratnému vypadávání vlasů? Zbytečně se nestresovat, nepřepínat síly a vyvarovat se výraznější fyzické zátěži, přijímat zdravou a vyváženou stravu a dodržovat pravidelnou a pečlivou prevenci o vlasy konzumací doplňků stravy vlasové výživy.

Kvalitní vlasová výživa nahrazuje prostřednictvím doplňků stravy nedostatek pestré a vyvážené stravy a vlasům vnitřně dodává výživné látky důležité jako jejich stavební prvky v optimálním poměru.

Nezaměňujte pojem vlasová výživa s vlasovou kosmetikou. Vlasová kosmetika nevyživuje vlasy vnitřně, ale pouze dočasně upravuje jejich vzhled. Zvyšuje lesk vlasů, mění jejich barvu a navozuje dojem vysoké hustoty.

CLINICAL hair-care
CLINICAL hair-care

CLINICAL hair-care

Mezi osvědčenou vlasovou výživu patří kvalitní doplněk stravy CLINICAL hair-care pro růst zdravých a odolných vlasů s obsahujícím vysoce účinným Keratinem renewal systemem a unikátním Pycnograph-IN activatorem.

Keratin renewal system dodávající živiny vlasovým buňkám pro tvorbu keratinu (bílkovina, jež utváří strukturu vlasů a rozhoduje o jejich kvalitě) je doplněn o Nutrikomplex (tvoří široké spektrum nejdůležitějších vitamínů a minerálů).

Keratin renewal system s nutrikomplexem zlepšuje vlasovou strukturu, podporuje růst vlasů, zvyšuje odolnost vlasů vůči mechanickému a chemickému poškození, zvyšuje odolnost vlasů vůči UV záření, zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy, optimalizuje tvorbu mazu, zvyšuje lesk vlasů a omezuje jejich šedivění.

Pycnograph-IN activator obsahuje extrakt ze semen hroznů (dodává proanthocyanidiny) a extrakt z kůry borovice přímořské (dodává pycnogenol) zvyšující prokrvení vlasové pokožky.