Detoxikační náplasti posílí Váš imunitní systém

Detoxikace organismu a detoxikační náplasti

Trápí Vás časté stavy deprese, únavy, letargie, neklidu, podrážděnosti, nesoustředěnosti nebo trpíte na časté bolesti hlavy, kloubů a zad, otoky, nechutenství, poruchy trávení, žaludeční potíže, zácpy, plynatost, kožní onemocnění, záněty a jiné zdravotní neduhy? Příčin těchto stavů a onemocnění může být mnoho. Jednou z možností by mohl být nadbytek toxinů v těle.

Detoxikace organismu se zpravidla provádí denním vypítím 2 až 3 litrů čisté vody nebo zeleného čaje, denní konzumací alespoň 5 porcí ovoce a zeleniny, příp. zeleninových vývarů, ryb, drůbeže, hovězího masa a bylinek napomáhajíc trávení a spalujíc toxiny (např. kopřiva, heřmánek, zázvor, fenykl, česnek apod.).

Při detoxikaci organismu je také velmi nutné dopřávat si kvalitní a zdravý spánek, aktivně vyvíjet pravidelný a intenzivní pohyb (např. běh, jízda na kole, plavání apod.) a občas absolvovat procedury regenerace našeho těla (např. sauna, lymfatická masáž aj.).

Velmi účinnou a stále oblíbenější metodou detoxikace organismu je za pomoci detoxikačních náplastí, jež přímo působí na reflexní body na chodidlech nohou, a tak stimulují jednotlivé orgány v lidském těle a podporují celkovou rovnováhu organismu.

AZ stores.cz

Kvalitní a spolehlivé detoxikační náplasti Kinoki nabízí spolehlivý prodejce p. Radek Kilevník provozující informativní webové stránky Azstores. Balení obsahuje 10 náplastí a k dostání je za pouhých 19,-Kč vč. DPH bez poštovného.

Detoxikační náplasti Kinoki absorbují toxické látky z těla přes pokožku, zlepšují cirkulaci a kvalitu krve, urychlují metabolismus, posilují imunitní systém, snižují bolesti hlavy, kloubů, zad a tělesnou únavu, sklidňují nervovou soustavu, zvyšují fyzickou energii, zkvalitňují spánek a v neposlední řadě odstraňují nepříjemný zápach z nohou.

Detoxikační náplasti Kinoki jsou vhodné pro všechny osoby kromě těhotných žen a v období kojení.