Biolampa Biostimul

Biolampa Biostimul

Biolampa Biostimul je účinný fototerapeutický přístroj a současně osobní zdravotnický prostředek pro domácí i klinické použití. Nejběžnějšími typy, jež náš trh nabízí jsou Biolampa Biostimul BS 103 a Biolampa Biostimul BS 303. Základním rozdílem mezi těmito dvěma typy je způsob dobíjení. Biolampa Biostimul BS 103 je schopen provozu pouze při zapojení síťového adapteru do el. sítě. Biolampa Biostimul BS 303 umožňuje až několikahodinovou aplikaci bez nutnosti zapojení v el. sítí díky vestaveným akumulátorovým bateriím.

Biolampa Biostimul – využití

Biolampa Biostimul BS 103 i BS 303 se využívá při kožních potížích (akné, atopický nebo jiný ekzém, celulitida, strie aj.), gynekologických potížích (menstruační potíže, zánět prsu při kojení aj.), stomatologických potížích (afty, bolest zubů, záněty dásní aj.), pohybových potížích (artróza, revma, tenisový loket aj.) a ostatních potížích (migréna, alergie, astma, cukrovka, dna, prostata, erekce, frigidita, neplodnost, hemoroidy, křečové žíly aj.)

Biolampa Biostimul – léčba

Biolampa Biostimul BS 103 i BS 303 jsou vytvořeny metodou progresivní fototerapie Fotonyx, jež úspěšně kombinuje účinnost laserů a bezpečnost biolamp. V léčbě za pomoci červeného polarizovaného světla se projevují 3 základní biologické účinky, a to biostimulační, protizánětlivé a protibolestivé. Při léčbě se aktivuje samoléčebný proces v organismu, posiluje imunitní systém, urychluje regenerace tkání, potlačuje bolest a nabízí se nám možnost snížit spotřebu analgetik a tak zmírnit jejich nežádoucí účinky.

Biolampa Biostimul – výhody

Biolampa Biostimul BS 103 i BS 303 nabízí širokou škálu využití. Hlavními výhodami jsou rychlý nástup účinku, jednoduchost aplikace a obsluhy, úplná absence rizika poškození pacienta při neodborné manipulaci, možnost kombinace se stávajícími druhy léčby, finanční nenáročnost vůči účinnosti přístrojů a našli bychom mnoho dalších výhod.